Federasyon Yönetimi


Av.İlhan KUBİLAY

Yönetim Kurulu Başkanı

1950 Van doğumluyum. Hukuk Fakültesi mezunuyum. Halen serbest Avukatlık görevimi  icra etmekteyim. 1 Kız 1 Erkek Babasıyım. Eşim Almanca Öğretmeni. Ailece Kamp ve Karavancıyız. Doğa, bizlerin ikinci adresi. Her yıl düzenli olarak ailece yurt dışı gezilerine ve karavan rallylerine katılıyoruz. 2017 Yılında seçildiğim UKKF Yönetim Kurulu Başkanlığımla, kamp ve karavan camiasına, Federasyon Yönetimi ve Derneklerimizle birlikte alacağımız kararlarla, demokratik düşünüp, ortak fikir birliğiyle, hep beraber güzel işlere imza atacağımıza eminiz.

 

Soner ERTUĞRUL
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İstanbul doğumluyum ve 1 Kız çocuk babasıyım. Uzun süre Sağlık alanında hizmet verdikten sonra, Ticaret hayatına başladım, Startkey Emlak Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekteyim. 15 yıldır Karavancıyım. Doğa benim vazgeçilmezimdir. Uzun dönem Asya Kamp Karavan Derneği Başkanlığını yaptım. Bu dönemde bir çok etkinliğe imzalar attım. Ulusal Kamp Karavan Federasyonunda uzun dönem Genel Sekreterlik yaptıktan sonra yine Federasyon çatısı altında Genel Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.

 

Turgut Reha BALİ
Yönetim Kurulu Genel Sekreteri

31.03.1960 İstanbul Doğumlu. 1987 yılından beri Karavancı. İstanbul Kamp Karavan Derneğinde uzun yıllar yönetim kurulu üyeliği ve Başkanlık yaptı. Almanya , Belçika, Finlandiya, İtalya ve İspanya Rallilerine katıldı. Halen İstanbul Karavan Park’ın işletmeciliğini yapmakta.

 


Adem AVCI

Yönetim Kurulu Saymanı
03.03.1959 rize iyidere dogumluyum.istanbul Acibadem’de ikamet etmekteyim.evli iki cocuk babasiyim. 77/78 Haydarpasa Endustri Meslek Lisesi elektrik bolumu mezunuyum. 15 sene gemilerde elektrik zabiti olarak calistim. 20 senedir mobilya imalati ile ugrasmaktayim, emekliyim. 1990dan beri karavancilik yapmaktayim…kullanmakta oldugum karavanimi kendim imal ettim. deniz,yelken ve doga olmazsa olmazlarim..

 


Cevdet Kerim ÇELİKÖRS

Yönetim Kurulu Üyesi

21.02.1950 yılında Isparta merkezde dünyaya geldim. İlk ve Sanat Enstitüsü orta bölümünü Kütahya’da tamamladım. Sanat Enstitüsü lise bölümünü ise Edirne’de yatılı okudum.

Babamın memur olması nedeniyle eğitimimi birkaç ilde devam ettirmek zorunda kaldım.

1969 yılında İstanbul’ da Şişecam Fabrikasında Teknik ressam görevi ile vardiyalı olarak işe başladım. Aynı yıl Vatan Mühendislik Yüksekokul’ unda ( Yıldız Teknik Üniversitesi) Makine Mühendislik  bölümünü kazanarak, gündüz çalışıp gece eğitimime devam ettim.

1971 yılında Eşim Meral ile dünya evine girdim.  1974 yılında mezun oldum ve Yedek Subay olarak önce Ankara sonra da Urfa’ ya vatani görevimi yerine getirmeye gittim.

1977 yılında terhis olduktan sonra Serbest Makine Mühendisi olarak çalışmaya başladım.

2000 yılında emekli olmama rağmen hala iş hayatıma devam etmekteyim. Ayrıca 5 yıldır 2 kızımla beraber Dijital Baskı Merkezi ve Kırtasiye işletmekteyim.

2 kızım, 1 oğlum ve 3 torunum bulunmaktadır. 1992 yılından beri motokaravancıyım.  Gezmeyi,  yeni  yerler, kültürler  ve insanlar tanımayı ve sürekli üretmeyi seven bir insanım.

 


Erdinç BAĞCIGİL

Yönetim Kurulu Üyesi

    15kasım 1939 İstanbul doğdum.İstanbul Firuzağa ilk okulu ve Tophane Sanat enstitüsünde okudum.1956 yılında iş hayatına atıldım.  Yurt dışında kısa bir çalışma surem oldu. 28.08.1965 senesinde Ayşe hanımla evlendim.Bir kız , bir erkek çocuğum var  ve onlardan üç torun sahibiyim. Az miktarda Almanca biliyorum.

    İş hayatımda çeşitli işyerlerinde her kademede yöneticilik yaptım. Emeklilik sonrası kendi pazarlama şirketimi kurarak on dört  yıl devamdan sonra ikinci ve tam emekliliğe başladım.

     Kampçılığa 1974 yılında çadırla İzmir’de başladım. 1981 yılında İş gereği Bursa’ya Geldim ve 1985 senesinde çekme karavana terfi ettim. Dernekler içerisinde otuz seneyi aşkın sürede her kademede  görevler aldım. Federasyonumuzun kurulma aşamasında ve takip eden sürelerde çalışmalara katıldım.

   Bir çok aktivite ve çalışmalarda arkadaşlarımla birlikte Bursa ve Türkiye Kamp ve karavancılığına bir şeyler kazandırmaya gayret ettim. İlk günden itibaren Misi kamp projesinin  içinde yer olarak, Nilüfer Belediyesi ile  yaptığımız çalışmaları büyük keyif ve özveri ile yürüten, ülkemize ilkleri kazandıran Bursa Kamp ve Karavan Derneğinin yönetim kurulundayım.

     Kamp ve karavan camiasının sesini duyurabilmesi ,ileriye taşıyabilmesi için, birlik içerisinde ,  birbirine saygılı, proje ve fikir üretebilecek arkadaşlarımızın,kardeşlerimizin ve dostlarımızın derneklerimizin çatıları altında  mutlaka bir araya gelmelidir diyorum. Saygılarımla.

İ.Erdinç  Bağcıgil

 


Gürsel KAYA
Yönetim Kurulu Üyesi

1961 yılında Diyarbakır’da doğdu. D.E. İşletme Fakültesi mezunu. Evli ve bir çocuk babasıdır. Açık hava reklamcılığı konusunda üretim yapan firma sahibi. İzmir’de yaşamaktadır. 2002 yılından beri motokaravancı.