Asya Kamp ve Karavan Derneği

asya-kkd-logo

Asya Kamp ve Karavan Derneği
İletişim: 0 532 466 94 91
Eposta: tayfundincay@hotmail.com   asyakkd@yahoo.com
Adres: Caddebostan Kadirağa sok. No.15/13 Kadıköy İstanbul

Tayfun Dinçay – Yönetim Kurulu Başkan
İstanbul doğumlu ve 2 kız çocuk babasıyım. İnşaat Mühendisiyim. Uzun süre inşaat sektöründe hizmet verdikten sonra, daima ilgimi karavancılıığa başladım. Motorkaravan sahibiyim. Fırsat buldukça ailece doğanın içinde olmayı çok seviyoruz. İletişim adresi : İmrende Köyü Aydoğdu Sok. Şile, İSTANBUL.

İlter Kahyaoğlu – Başkan Yardımcısı

1941 Ankara doğumlu. Elektrik İşleri Etüd İdaresi Gn. Direktörlüğü.
Harita Genel Md. de yedek subaylık hizmeti ve bitiminde Geodezi dairesi hesap uzmanlığı ve Harita yüksek teknik okulunda öğretim üyeliği.
NETAŞ/NORTEL içerisinde 22 senelik hizmet çerçevesinde çeşitli kademelerdeki görevler ve bu içerisinde TÜRKİYE, KANADA VE ABD’de çeşitli zaman ve sürelerde sevk ve idare, işletme, yönetim eğitimleri alarak en sırasıyle firmanın montaj ve donanım servisleri direktörlüğü. Bu görevlere ilaveten RUSYA ve Orta Asya ülkelerinnde TÜRK TELEKOM/NETAŞ faaliyetleri koordinatörlüğü. NORTEL/NETAŞ’IN AZERBAYCAN’daki ortak yatırımı ULTEL’in Genel Md. yardımcılığı ve daha sonra KAZAKİSTAN’daki NETAŞ KAZAKİSTAN ortak yatırımı VESNET’in Gn. Md.lüğü.
NET-EXIM ve DEKA inşaat firmalarında Gn. Md.lük ve Yönetim kurulu başkanlığı.
KILIÇ DIŞ TİC. Şirketinde Genel Koordinatörlük.
Halen sadece emekli.

adem-bicakci

Adem Bıçakçı – Üye
1958 Rize doğumlu. İmalatçı bir motokaravancı. Evli ve 3 çocok babası.

necdet-tunguc

Necdet Tunguç – Sayman
1950 İstanbul doğumlu. Evli ve 1 erkek çocok babsı. 1978 yılından beri kamp ve karavancı aile. 3 kez Rally’e katıldılar. TKKD İstanbul şubesi kurucusu. VW kaplumbağa ile çok kez Avrupa gezisine katıldılar.Mimar ve Dekaratörlük yapmaktadır.

M. Erhan Dönmez – Üye

1973 Adana doğumluyum Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldum. Telekomünikasyon firmasında yöneticilik yapmaktayım Evliyim , 1 Erkek ve 1 Kız çocuk babasıyım. Kampçılığa eşim sayesinde tanıştım. Henüz bir karavanım yok ancak çadır kampçılığını ailecek severek yapıyoruz.